Паркани

Паркан бетонний декоративний

Завдяки сучасним технологіям навіть такий грубий матеріал, як бетон, може бути витонченим. Замовивши декоративний паркан з бетону, ви отримуєте можливість зробити територію будинку ще більш виразною та привабливою.

Паркан із прутів або арматури

Елегантний і водночас надійний, неприступної паркан із прутів, забезпечить належний захист від небажаного проникнення на територію, що охороняється.

Паркан з листового профілю

Паркан з листового профілю – один з найбільш економних варіантів загородження. Разом з цим, завдяки відсутності будь-яких виступів і виїмок, подолати такий паркан також не дуже просто.

Паркан із колючого дроту

Паркан з традиційного колючого дроту – недороге і обгрунтоване рішення для первинної охорони території. Ефективність такого паркану безпосередньо залежить від густоти ниток колючого дроту.

Паркан із зварних панелей

Огорожа із зварних панелей – ідеальний варіант для використання в межах міста. З ними ви забезпечите належну охорону муніципальних будівель, офісів, підприємств державної та комунальної власності.

Паркан металопластиковий

Знайоме вітчизняним споживачам поєднання пластика і металу сьогодні з успіхом реалізується і в сегменті створення довговічних огорож, здатних зберігати свою міцність протягом багатьох десятків років.

Монтаж парканів та огорож по Україні, ціна

Потрібно встановити паркан? Наша компанія зробить монтаж огорож та парканів по всій території України. При необхідності кваліфіковані фахівці нашої компанії можуть виконати проект на влаштування огорожі чи паркана, встановити паркан, забезпечити огорожі додатковими засобами відеоспостереження, сигналізації. Ціна на монтаж огорожі не залежить від віддаленості нашої виробничої бази від місця виконання робіт з монтажу огорожі чи паркана. Додатково оплачується тільки виїзд бригади на ваш об’єкт.

Чому клієнти обирають наші паркани?

Професійний підхід

У своїй роботі ми використовуємо світовий досвід у виробництві огорож, враховуємо кожну деталь ландшафту при монтажі та застосовуємо особливі технології, завдяки яким наші паркани з легкістю переносять коливання мінливого клімату.

Виконання робіт «під ключ»

Ми позбавимо вас від необхідності робити щось самостійно. Замовивши виготовлення паркану у нас, можете розраховувати на замір, супутні кваліфіковані консультації та професійне встановлення після виготовлення паркану.

Гнучка система розрахунків

Розрахунок проводиться в будь-який зручній для вас формі, а вартість забору або монтажу обговорюється в кожному випадку індивідуально. Ми зробимо все можливе, щоб оплата замовлення не доставляла вам зайвого клопоту.

Бетонні паркани

Бетонні паркани здатні виділити ваш будинок на тлі інших будівель. Велика кількість форм, фактур і кольорів дозволяє перетворити бетон в ідеально вивірену скульптурну споруду, до того ж з успіхом виконує своє функціональне призначення – захист огороджувальної території.

Металеві паркани

Металеві паркани вважаються класикою в світі загороджень, а тому їх зовнішність і характеристики міцності добре відомі споживачеві. Відштовхуючись від побажань замовника, ми виготовимо металевий паркан будь-якої складності незалежно від його типу і розміру.

Пластикові паркани

Пластикові паркани чи огорожі з пластику (ПВХ) – вид огорож, який тільки набирає популярність, але вже зараз цілком очевидно, що ПВХ профіль не поступається по своїй міцності і довговічності металу, а за зовнішнім виглядом – вишуканості і витонченості бетонних парканів.

Дротяні огорожі

Дротові огорожі одним лише своїм виглядом відбивають всіляке бажання зазіхати на чужу власність. Вони не залишають зловмисникам шансів проникнути на протилежну сторону загородження, а значить ви можете не турбуватися про безпеку свого майна.

Доставка парканів та огорож, ціна доставки паркану, купити в Україні

Вам потрібно купити паркан? І ви знаходитесь далеко від місця розташування нашого виробництва? Не проблема, ми доставимо паркани і огорожі на ваш об’єкт в будь-яку точку на території України. Ціна доставки огорожі із пластику, металопластику, парканів та огорож з дроту, огорож з колючого дроту, шумозахисних огорож відносно невисока. Ми здійснюємо доставку огорож в Донецьк, Харків, Запоріжжя, Луганськ; проводиться постачання парканів в Дніпропетровськ, Маріуполь, Кривий Ріг, Сімферополь, Ялту, Севастополь, Керч, Миколаїв, Кіровоград; огорожі з колючого дроту поставляються в Одесу, Черкаси, Херсон, Чернівці, Полтаву, Кременчук, Київ, Суми, Чернігів, Вінницю, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Рівне, Ужгород.