Новини

Зварні панельні огорожі використовуються для охорони аеропорту

Зварні панельні огорожі використовуються для охорони аеропорту

Сімферопольський аеропорт — найважливіший транспортний вузол країни, як і інші об’єкти стратегічного призначення потребує особливого захисту. Керуючись саме цим критерієм керівництво Сімферопольського аеропорту вже кілька років поспіль допрацьовує систему захисту периметру. Як варіанти загородження розглядалися варіанти парканів, але в результаті, найбільш прийнятним виявився варіант панельного огородження — паркану зварного панельного типу, посиленого колючим дротом Єгоза, запропонований Виробничою групою «Кайман».

Читати далі

Піранья проти Чупакабри. Хто кого?

У ніч з 28 на 29 квітня 2013 року по повідомленням ЗМІ Луганської області на території селища Донецьке одним з місцевих жителів була спіймана сумнозвісна Чупакабра, що заплуталася в нитках огорожі з колючої сітки Піранья. Як з’ясувалося пізніше, це був фазан, який в темряві був прийнятий селищним мешканцем за міфічного вбивцю живності.

Читати далі
Яке загородження є найбільш ефективним?

Яке загородження є найбільш ефективним?

Виробничої групою «Кайман» в рамках побудови стратегії подальшого розширення асортименту продукції було проведено опитування серед численних клієнтів, як на території України, так і на території Російської Федерації, Казахстану. Метою опитування було виявлення найбільш ефективного загородження, що має максимальний стримуючий потенціал.

Читати далі