Контакти

Виробництво парканів та огорож

Виробництво парканів та огорож, здійснюване нашою компанією, розташоване в м. Стаханов Луганської області.

  • Адреса: 94005 Україна, Луганська обл., м. Стаханов, вул. Трамвайна, 96
  • Телефон: +380 50 657-62-14, +380 63 242-06-26
  • E-mail: egoza-fence@mail.ru

Доставка парканів та огорож, ціна доставки паркану, купити в Україні

Вам потрібно купити паркан? І ви знаходитесь далеко від місця розташування нашого виробництва? Не проблема, ми доставимо паркани і огорожі на ваш об’єкт в будь-яку точку на території України. Ціна доставки огорожі із пластику, металопластику, парканів та огорож з дроту, огорож з колючого дроту, шумозахисних огорож відносно невисока. Ми здійснюємо доставку огорож в Донецьк, Харків, Запоріжжя, Луганськ; проводиться постачання парканів в Дніпропетровськ, Маріуполь, Кривий Ріг, Сімферополь, Ялту, Севастополь, Керч, Миколаїв, Кіровоград; огорожі з колючого дроту поставляються в Одесу, Черкаси, Херсон, Чернівці, Полтаву, Кременчук, Київ, Суми, Чернігів, Вінницю, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Рівне, Ужгород.

Монтаж парканів та огорож по Україні, ціна

Потрібно встановити паркан? Наша компанія зробить монтаж огорож та парканів по всій території України. При необхідності кваліфіковані фахівці нашої компанії можуть виконати проект на влаштування огорожі чи паркана, встановити паркан, забезпечити огорожі додатковими засобами відеоспостереження, сигналізації. Ціна на монтаж огорожі не залежить від віддаленості нашої виробничої бази від місця виконання робіт з монтажу огорожі чи паркана. Додатково оплачується тільки виїзд бригади на ваш об’єкт.

Наше розташування

Ми в соціальних мережах


Якщо у вас виникли питання, зауваження чи пропозиції, відправте їх нам, заповнивши наведену нижче форму. Ми обов’язково відповімо вам за вказаною адресою електронної пошти.


Форма зворотного зв’язку

Успіх! Ваше повідомлення було надіслано.