Статті » Огорожі » Пластикові

Паркани пластикові

Паркани пластикові

Сьогодні ми можемо бачити, як пластикові паркани швидко набирають свою популярність на вітчизняному ринку огороджень. Пластиковий паркан за своїми характеристиками може конкурувати з дерев’яними та металевими версіями, часто навіть перевершуючи їх за деякими показниками. Приміром, паркани з ПВХ відмінно справляються зі складними погодними умовами, перепадами температур, опадами. Але варто відзначити, що паркани з ПВХ також бувають різними — декоративними, посиленими та з шумозахистом. Вибір, як відомо, залишається за споживачем, але ми рекомендуємо звернути увагу на пластикові паркани з ПВХ дошки або варіанти парканів з шумозахистом.

Читати далі
Паркан із пластикової дошки

Паркан із пластикової дошки

Якщо зовсім недавно пластик вважався крихким матеріалом, сьогодні він з успіхом використовується для монтажу високоміцних парканів. Позитивні сторони паркану з пластикової дошки — це відсутність необхідності в оновленні лицьового шару, переносимість будь-яких кліматичних умов, можливість швидкого проведення локального ремонту. Скажімо, якщо одна дошка була пошкоджена, її запросто можна замінити на цілу не вдаючись до радикальних заходів.

Читати далі
Паркан із пластику з шумозахистом

Паркан із пластику з шумозахистом

Шумове забруднення — проблема сучасності. Часом ми не звертаємо уваги на цей подразник, але з роками починаємо цінувати тишу. Абсолютно точно можна говорити про те, що здоров’я людини тісно пов’язане з рівнем шумового забруднення. Захист від міського, індустріального шуму потрібний як приватному житлу, так і офісним, муніципальним будівлям. Універсальним рішенням захисту від шуму є паркан з пластика з шумозахистом. Завдяки спеціальній шаруватій структурі такий паркан розсіює зовнішні звукові хвилі, не даючи їм можливості проникнути на огороджувану територію.

Читати далі

Пошук