Статті » Огорожі » Металеві

Металеві паркани

Металеві паркани

Пройшла не одна тисяча років з того моменту, як людство навчилося використовувати залізо в господарських потребах. Метал у всьому його різноманітті присутній у всіх сферах людського життя, в тому числі і у виготовленні парканів. Металеві паркани є одними з найбільш міцних і довговічних, а тому з успіхом застосовуються при огородженні приватних, промислових, адміністративних територій.

Читати далі
Паркан кований

Паркан кований

Якщо ви абсолютно спокійно ставитесь до того, що ваш паркан не захищає вас від цікавих поглядів, варто придивитися до кованих версій. Кований паркан зазвичай коштує дорожче інших різновидів загороджень, але покупці знають, що в естетичному суперництві художньому куванню немає рівних. Загартовані металеві прути не тільки виглядатимуть самобутньо, але й прослужать кілька десятиліть, а то й сторіч при належному догляді.

Читати далі
Паркан з металевого прута або арматури

Паркан з металевого прута або арматури

Огорожа з металевого прута або арматури є ідеальним поєднанням естетики, міцності та вартості. У певному сенсі такий паркан є якоюсь спрощеною версією кованого загородження. Огорожа з прута здатна з легкістю витримувати будь-які навантаження: механічні, кліматичні та інші. Необхідно сказати, що паркани з арматури або прута виробляються і встановлюються за тими ж принципами, що й огородження з профілю та труб. При виробництві цих парканів фахівці іноді додають декоративні прикраси, змінюючи уявлення про естетичну простоту пруткових парканів.

Читати далі
Паркан з листового профілю

Паркан з листового профілю

Огорожа з профільованого листа все частіше використовується не тільки в якості тимчасового загородження для будівельних майданчиків. Сьогодні її все частіше можна зустріти і в приватному малоповерховому будівництві. Профільований лист завдяки своїй вигнутій конструкції дуже міцний і стійкий до вітрових навантажень. По своїй конструкції паркан з листового профілю — це оцинкований лист, виготовлений на профілегибочному обладнанні та покритий шаром спеціального полімеру, що має високі абразивні властивості.

Читати далі

Пошук