Паркани бетонні декоративні

Красиві та різноманітні з декоративної точки зору бетонні паркани, які сьогодні переживають пік своєї популярності в приватному будівництві, тим не менш, не можуть похвалитися достатньою міцністю. Спробуємо проаналізувати технологію їх виробництва, щоб зрозуміти, де декоративні бетонні паркани дають слабину.

Отже, євро паркани часто виготовляються за технологією вібролиття. Варто відзначити, що ця технологія відмінно підходить для виробництва огороджень, які мають малу товщину. Використання досить якісних, високопластичних бетонних сумішей дозволяє декоративному паркану набувати різних, часом самих химерних форм, демонструючи непоганий результат у питаннях морозостійкості і водонепроникності.

Як було зазначено вище, форма декоративного паркану — це заслуга віброплощадки, саме там бетон заливають у спеціальні форми, де попередньо укладається арматурний каркас. Після цього протягом тридцяти секунд форма утрясає свій вміст. Робочі проводять вирівнювання поверхні і переносять форму на піддон для затвердіння. Процес затвердіння триває від 12 до 24 годин, після цього паркан готовий до використання.

Як бачите, на відміну від технології виробництва промислових парканів, в технології виготовлення декоративних бетонних огорож на найважливішій (фінальній) стадії не використовується термічна обробка виробу, що вкрай негативно впливає на довговічність таких парканів та їх характеристики. Декоративний паркан повною мірою виправдовує добре відому приказку — краса вимагає жертв. Втім, кожному самому доведеться вирішити, чи готовий він піти на таку жертву.