Паркан із спірального бар’єру безпеки Єгоза

У боротьбі за безпеку людство століттями вдосконалювало методи і принципи, поки в результаті не знаходило оптимального рішення. Паркан із спірального бар’єру безпеки Єгоза можна по праву вважати таким рішенням. Під маркою Єгоза вітчизняні виробники виробляють армовану колючу стрічку, сформовану в жорстку спіраль з витками різного діаметру. Дріт Єгоза забезпечує максимальний захист при мінімальних витратах.

Розглянемо технічні характеристики СББ Єгоза, щоб зрозуміти, як такий бар’єр забезпечує високі показники захисту. Основа бар’єру — це сталевий оцинкований дріт товщиною 2,2–4,0 мм, на який методом вальцювання кріпиться гостра ріжуча стрічка товщиною 0,5–0,7 мм, виготовлена ​​з листового металу. Неважко здогадатися, що спіральний бар’єр безпеки Єгоза при таких показниках стійкий до руйнування, має високу жорсткість і тривалий термін служби. Спіраль Єгоза має форму пружини з витками, щільно з’єднаними між собою за допомогою спеціальних скоб. Таке з’єднання гарантує непрохідність бар’єру.

Тепер, коли нам відомі всі особливості СББ Єгоза, перейдемо до огляду монтажу паркану. Монтаж Єгози може проводитися на вже готові бетонні, металеві, цегляні огорожі, посилюючи тим самим їх стримуючі якості. Якщо говорити про паркан, виконаний повністю з захисного колючого дроту Єгоза, то тут важливо підібрати правильні кронштейни та вірне розташування бухти. Металеві кронштейни (анкери або опори) можуть мати різні форми, що визначаються латинськими літерами: L, Y, U, I, X. Не можна однозначно сказати, який з цих типів кронштейнів забезпечує найбільшу ефективність паркану, але однозначно слід говорити про те, що кількість ярусів корінним чином впливає на цей показник, саме тому до основної конструкції кронштейну часто приварюються проміжні кріплення.

Загородження Єгоза надає потужний психологічний вплив на зловмисників, тому сам факт наявності такої огорожі працює як стримуючий фактор.