Огорожа з плоского бар’єру безпеки Єгоза

Говорячи про бар’єри безпеки неможливо проігнорувати такий різновид огородження, як плоский бар’єр безпеки Єгоза. Назва цього бар’єру пов’язана з тим, що витки армованої колючої стрічки в даному випадку розташовуються в одній площині. Єгоза плоска претендує на титул найбільш компактного бар’єру, що дозволяє монтувати її на самі вузькі основи зборів і дахів. Не варто також забувати і вартість плоского бар’єру — це перевага буде досить істотною для тих, хто обмежений у бюджеті.

Можливо, загородження колюче-ріжуче плоске трохи поступається в захисних властивостях спіральному типу, зате чудово підходить для використання безпосередньо в умовах міста. Потрібно розуміти, що плоский бар’єр дуже обмежений у якості самостійного повноцінного паркану, тому в основному застосовується тільки для монтажу на дахах та парканах. Втім, при комбінації зі спіральним бар’єром, його також можна застосовувати з великим успіхом.

Плоский бар’єр часто можна зустріти в якості допоміжного захисту для охоронюваних об’єктів і територій в межах міста: правоохоронних органів, стоянок авто, аеропортів, підприємств і так далі. Відзначимо, що одним з важливих переваг плоского бар’єру Єгоза є можливість отримати високий рівень захисту об’єкта при мінімальних витратах. До того ж сам монтаж такого бар’єру займає мінімум часу, якщо, звичайно, він виконується фахівцями.