Паркан з металевого прута або арматури

Говорячи про ідеальне поєднанні естетики, міцності і вартості, на думку спадає тільки один металевий паркан — паркан з металевих прутів. Такий паркан здатний з легкістю витримувати будь-які навантаження: температурні, механічні, перепади вологості і т. д. Варто сказати, що паркани з арматури виготовляються і монтуються за тими ж принципами, що і огорожі з труб і профілю. При виготовленні таких огорож майстри часто додають декоративні елементи, що вигідно підкреслюють естетику пруткового паркану. Звичайно, домогтися краси кованого паркану таким чином не вийде, але наблизитися до цього стандарту можна.

При виготовленні паркану з прутів, важливо дотримуватися технології: ретельно відпрацьовувати кожне з’єднання, кожен зварний шов. Огородження даного типу мають велику кількість місць сполучення елементів, що зобов’язує виробника ретельно перевіряти кожен метр виробу на наявність браку. Також важливо провести правильний монтаж, забезпечивши надійну фіксацію прольотів між собою та на опорах фундаменту. Так як паркан виготовляється з цільного металу, його власна вага виявляється досить значною. При неправильній або недостатньо якісній фіксації паркан може не витримати натиску стихії та просто впасти.

Паркан із прутів має ряд незаперечних переваг: висока міцність при оптимальному поєднанні естетичних якостей, довговічність. Навіть бюджетний паркан з прутка здатний облагородити фасад будівлі та прилеглу територію. При належному підході до виготовлення такий паркан здатний забезпечити високий рівень захисту від проникнення сторонніх осіб на територію. Зазвичай прутковий паркан можна бачити в приватному будівництві, при огородженні території муніципальних будівель, правоохоронних та інших державних інстанцій.