Огорожа з колюче-ріжучої сітки Піранья

Повертаючись до теми плоских загороджень варто приділити особливу увагу повномірним колюче-ріжучим конструкціям типу Піранья. Дротяна сітка Піранья якомога краще підходить для створення протяжних високих парканів для захисту будь-яких об’єктів. При її використанні вдається досягти декількох позитивних результатів: заощадити на паркані, одночасно підсиливши його захисно-стримуючу функцію. Крім усього іншого паркан із сітки здатний прослужити дуже довго завдяки надійному оцинкованому покриттю. Паркан із сітки Піранья можна комбінувати з іншими дротовими бар’єрами, як то: Єгоза-Супер, Концертіна, плоскі спіральні загородження Єгоза. Додаткові бар’єри слід встановлювати поверх паркану ЗКР-П Піранья.

Паркани з сітки даного типу являють собою діагональний перетин армованої колючої стрічки, скріпленої між собою спеціальними скобами. Варто підкреслити, що в цьому випадку частіше використовуються не плоскі (як в спіральних загородженнях), а круглі скоби для фіксації ниток АКС між собою. Купуючи паркан з колючого дроту Піранья слід звернути увагу на те, що цей вид дротового загородження реалізується як в рулонах, так і у вигляді готових панелей (прольотів), обрамлених профілем з металу. Панелі готові до безпосереднього монтажу паркану та мають більш естетичний, закінчений вигляд. Полотно при цьому виглядає дещо агресивно, що може виступити в якості фактору психологічного тиску на підсвідомість зловмисників.

Монтаж колюче-ріжучої сітки Піранья виконується на металеві опори або цегляні, бетонні стовпи за традиційною технологією. Але необхідно дотримуватися запобіжних заходів при монтажі такого паркану. Краще не ризикувати і довірити монтаж огорожі ЗКР-П Піранья професіоналам.