Огородження із посиленого колюче-ріжучого дроту Єгоза Супер

Для створення високоефективного бар’єру безпеки на режимних об’єктах сьогодні використовується огорожу з так званої посиленої колюче-ріжучої спіралі Єгоза-Супер. Дріт цього типу підходить для огородження територій: аеропортів, газових, нафтових станцій, морських портів, атомних і гідроелектростанцій. Відмінність посиленої АКС Єгоза від інших видів дроту полягає в її фізичних параметрах. Так, діаметр дротової основи складає 3,5–4,0 мм, товщина ріжучої стрічки при цьому варіюється в межах 0,55–0,7 мм. Таке захисне огородження досить складно перекусити навіть за умови наявності спеціального інструменту.

Щоб домогтися високих експлуатаційних якостей, бар’єр Єгоза-Супер виготовляється за Технічним умовами — ТУ У 28.7-21804553-001:2009, що передбачає використання високоякісних матеріалів, а саме оцинкованого листа та пружинного або канатного дроту за ГОСТ 14918-80, ГОСТ 7372-79. Будучи самою надійною перешкодою для зловмисників, посилена колючо-ріжуча спіраль Єгоза-Супер підходить для монтажу бар’єрів самих різних типів: спірального, плоского і навіть мобільного загородження. Захист території або захист рухомих об’єктів (зокрема морських судів) — все це під силу посиленому огородженню Єгоза-Супер. Спіральний бар’єр з колючого дроту Єгоза-Супер також застосовується для влаштування ефективного загородження периметру великою протяжністю. Застосування пересувної колісної площадки для рівномірного укладання по землі колюче-ріжучої спіралі Єгоза-Супер скорочує час монтажу до мінімуму. Даний пристрій носить назву «Жантак». З його допомогою можна перекрити периметр, наприклад, в 1000 метрів всього лише за 20–30 хвилин. Висота загородження з СББ Єгоза-Супер може досягати близько двох метрів.

Характеристики міцності Єгоза-Супер дозволяють виготовляти з цього дроту спіралі Бруно — оборонні загородження, що використовуються у військовій тактиці.

При комбінації з будь-якими видами парканів, захисне огородження Єгоза-Супер дає найбільш високий результат.