Статті

Введення

Введення

Сьогодні, як і сотні років тому, ми бажаємо, по суті, тільки одного — жити без побоювання. Це просте і одночасно природне бажання продиктоване турботою про власне майно, життя і здоров’я своїх близьких. Саме тому ми захищаємо своє житло огорожею, закриваючись від недобрих поглядів і корисливих намірів. На щастя, паркан може бути не тільки функціональним, але і декоративним рішенням.

Читати далі
Види парканів та огорож

Види парканів та огорож

Сьогодні ми присвятимо кілька рядків огляду найбільш популярних видів парканів. Сподіваємося, отримане знання допоможе вам у майбутньому зробити вірний вибір.

Читати далі
Бетонні та залізобетонні паркани

Бетонні та залізобетонні паркани

Саме поняття — бетон, має тісний зв’язок з такими характеристиками, як надійність, грунтовність, довговічність. І бетонні паркани насправді повною мірою відповідають уявленням про всі ці якості. Максимально повно ми розглянемо тему видових обмежень бетонних парканів у наступних статтях, а поки торкнемося бетонних парканів у найзагальніших рисах.

Читати далі
Паркани бетонні промислові

Паркани бетонні промислові

На перший погляд досить грубо виконані бетонні паркани промислового призначення можуть здатися застарілим рішенням для огородження територій, що охороняються, але насправді кращого паркану для промислових потреб просто не існує. Паркани бетонні промислові відмінно справляються зі своїм основним завданням — захистом периметру від проникнення. Окремо слід відзначити той факт, що такі паркани краще за інші пристосовані для посилення їх спіральним бар’єром безпеки з АКС або декількома рядами колючого дроту.

Читати далі
Паркани бетонні декоративні

Паркани бетонні декоративні

Бетонні декоративні огорожі нині користуються популярністю в приватному малоповерховому будівництві. Неабияка зовнішність, а також міцність і відносна довговічність роблять декоративні бетонні паркани прекрасною альтернативою іншим видам огорож. Проаналізуємо технологію виготовлення цих парканів, щоб виявити їхні переваги і недоліки.

Читати далі

Пошук