Вибір охоронної системи

Не секрет, що сьогодні існує значна кількість способів створити ефективний захист периметру, забезпечивши систему як функціями раннього оповіщення, так і спеціальними загородженнями. Найбільш відповідальні власники нерухомості і підприємств вирішують проблему захисту комплексно, використовуючи і систему відеоспостереження за територією, і надійні інженерно-технічні споруди, що перешкоджають безпосередньому проникненню на об’єкт.

Але як бути в ситуації, коли коштів вистачає або на відеоспостереження, або на паркан? Ми рекомендуємо вибрати паркан, причому з максимально високим рівнем захисту. Систему відеоспостереження можна встановити і пізніше, а ось високий паркан повинен бути встановлений в першу чергу.

Який саме? Тут все залежить від ваших особистих можливостей і бажання відгородитися від зовнішнього світу. Одна людина відчуватиме себе досить комфортно за умови наявності паркану зі зварних панелей і металевих прутів, що дають переваги двостороннього огляду, інша же захоче відгородитися від зовнішнього світу глухою стіною профнастилу або пластиковим парканом.

З точки зору оптимальної естетики та високого захисного потенціалу ми рекомендуємо вибирати огорожі зі зварних панелей, металеві та пластикові варіанти. Якщо ви не шукаєте компромісів і робите наголос саме на захисні властивості огородження, то найбільш придатними для вас стануть паркани з колючого дроту. Остаточний вибір за вами. Якщо ви не визначилися з вибором, ми охоче проконсультуємо та підкажемо найкращий варіант.