Про сайт

Паркани та огорожі, захисні засоби для охорони периметру

Паркани та огорожі, захисні засоби для охорони периметру

На сторінках нашого сайту ви знайдете корисну інформацію як комерційного, так і загальрозвиваючого плану, зможете детально дізнатися про різновиди парканів, системи сигналізації, відеоспостереження. Ця інформація допоможе вам швидко зорієнтуватися у виборі стратегії здійснення захисту приватної та комерційної власності від зовнішніх посягань.

Нагадаємо, що вибір конкретного способу захисту об’єкта залежить від багатьох об’єктивних факторів, до числа яких відносяться: призначення об’єкта, кліматичні умови, геологічні та інші фактори, що впливають на тривалість служби і ефективність обраного загородження. Ми допоможемо вибрати відповідний вид загородження з урахуванням всіх перерахованих вище умов, а також бюджету, виділеного на охоронні потреби.

Читати далі
Вибір охоронної системи

Вибір охоронної системи

Вибір охоронної системи завжди підпорядковується лише одній меті – спорудження ефективного захисту периметру від зовнішнього проникнення. В даний час існує велика кількість способів зробити територію підприємства або приватного домоволодіння неприступною для посягань. Одні роблять упор на інженерно-технічних спорудах, інші усівають периметр камерами та датчиками руху. То яку систему вибрати?

Читати далі